Polaganje kamena temeljca u Segetu Donjem
Podijeli:

U Segetu Donjem danas počinje jedna od najvećih obrazovnih investicija na području općine. Polaganjem kamena temeljca službeno kreće rekonstrukcija i dogradnja Osnovne škole kralja Zvonimira – projekt vrijedan više od devet milijuna eura koji bi učenicima trebao donijeti jednosmjensku nastavu, nove učionice i sportsku dvoranu.
Projektom je predviđena dogradnja 13 novih učionica za ukupno 233 učenika te izgradnja jednodijelne školske sportske dvorane s pratećim sadržajima.
Županija nastavlja s velikim projektima rekonstrukcija i izgradnji. Na redu su sada Košute, Marina i Kaštela, a kako kaže župan, dok ne dođu do broja 25 položenih kamena temeljaca, neće stati.






