22. svibnja 2026. u 20 sati – premijera predstave „Leda“ , na velikoj sceni HNK Split
Podijeli:

U foyeru Hrvatskog narodnog kazališta Split održana je konferencija za medije povodom premijere predstave „Leda“.
Okupljenim medijima obratili su se v.d. intendanta Božo Župić, v.d. ravnatelja Drame Siniša Popović, redatelj Dario Harjaček te glumci Andrea Mladinić (Melita), Marjan Nejašmić (Klanfar) i Mijo Jurišić (Urban).
Premijera predstave „Leda“ na rasporedu je 22. svibnja 2026. u 20 sati na velikoj sceni HNK Split, dok su reprizne izvedbe najavljene za 23. i 29. svibnja u 20 sati.






